REGULAMIN

Forum istnieje po to by prowadzić dyskusje jedynie na tematy związane z jego tematyką.

Zabronione jest używanie na forum słów, awatarów, obrazów, sygnatur oraz nazw użytkowników mogących być odebranymi jako obelżywe w powszechnie używanym znaczeniu. Niedopuszczalne jest także umieszczanie jakichkolwiek treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym. Za treści umieszczane na forum odpowiada wyłącznie ich autor. Spam i reklamy niedopuszczone przez administratora będą bezwzględnie i natychmiast usuwane.

Umieszczaj wątek w dziale, który odpowiada najlepiej jego treści. Nigdy nie powielaj wątku i nie umieszczaj go naraz w kilku działach. Każdy wątek powinien obejmować tylko jedno zagadnienie odpowiadające jego tematowi.

Tytułuj wątki odpowiednio do zawartości i w sposób możliwie szczegółowy.

Zanim założysz nowy wątek przeszukaj najpierw forum - ktoś mógł już rozwiązać problem wcześniej.

Unikaj kłótni, flameware'ów oraz osobistych uwag. Ignoruj prowokujące wątki i zgłaszaj wszelkie uwagi odnośnie łamania regulaminu do moderatorów używając opcji raportowania. W sprawach nie objętych regulaminem stosuj się do netykiety oraz ogólnych zasad współżycia społecznego.

Nad zgodnością publikowanych treści z regulaminem czuwają moderatorzy oraz administrator forum. W zależności od stopnia złamania regulaminu mogą oni usuwać wątki lub ich część, blokować. W przypadkach wyjątkowo rażącego złamania regulaminu forum administrator ma prawo do usunięcia konta użytkownika. Pamiętaj, że administrator i moderatorzy poświęcają swój prywatny czas i nie zawsze jest możliwa natychmiastowa reakcja - bądź cierpliwy.

Wszystkie wpisy (komentarze i tematy) po opublikowaniu na stronach stają się własnością forum i jedynie administratorzy mają prawo decyzji w zakresie usunięcią opublikowanej treści. Za treść wpisu odpowiada użytkownik zamieszczający dany wpis.

Serwis iq24.pl zastrzega sobie prawo do:
- przesyłania na adres skrzynki pocztowej użytkownika treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od iq24.pl jak i innych podmiotów,
- załączania do listów elektronicznych użytkowników treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od iq24.pl jak i innych podmiotów.


serwis iq24.pl nie odpowiada za treści zamieszczane na forach